Series
Ratings
144
Bloodhounds Season 2Rated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Concrete MarketRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Mad UnicornRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0- History of ScruffinessRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 2.5