Movies
Ratings
134
SecretRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.5
Fermat's RoomRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5