Movies
Ratings
176
IncendiesRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 1.5
Drag Me to HellRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0