Movies
Ratings
70
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
- WishRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 2.0
Public EnemyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0