Series
Ratings
90
Melo MovieRated ★ 3.5
Black DovesRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Hello My TeacherRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.5