Titles you rated
- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 2.5
- 쇼미더머니12: 야차의 세계Rated ★ 3.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 2.5
- 러브: 트랙 - 퇴근 후 양파수프Rated ★ 3.0
- 아이 엠 복서Rated ★ 3.5
- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Surely TomorrowRated ★ 4.0- tvN X TVING 단편 드라마 큐레이션 - 그날의 호수Rated ★ 3.5
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Love, Take TwoRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0- 하트페어링Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Normal PeopleRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0