Series
Ratings
356
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 4.5
YonderRated ★ 2.5
직장인들Rated ★ 2.5
BargainRated ★ 2.0
Emily in Paris Season 5Rated ★ 2.5
Black: I Saw the DevilRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 2.5
Youn's Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0- DnacersRated ★ 2.5
Witch Hunt 2023Rated ★ 3.5
SNL Korea Reboot Season 5Rated ★ 3.0