Series
Ratings
48
Full HouseRated ★ 4.0- JoeunsaramRated ★ 3.5
- Under The RainbowRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
A Song to the SunRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 4.5- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.5- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
All InRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0