Series
Ratings
37- 데스노트Rated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 2.5
High KickRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0- AjinRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 3.0- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 1.0
Happy Sugar LifeRated ★ 3.0- Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no UeRated ★ 3.5
- Kakegurui ××Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0