Movies
Ratings
1092
The Imitation GameRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 2.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
ContactRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 4.0
Lars and the Real GirlRated ★ 3.0
EraserheadRated ★ 3.5
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 2.5
Chernobyl DiariesRated ★ 3.0
DarkmanRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.0
Diary of the DeadRated ★ 3.0
Field of DreamsRated ★ 4.0
The JackalRated ★ 2.0
Police Academy 2: Their First AssignmentRated ★ 3.0
FestivalRated ★ 2.5
DamageRated ★ 4.0
LeviathanRated ★ 3.5
JuniorRated ★ 3.0