Series
Ratings
70
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Queen: Love and WarRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 5.0
They Kiss AgainRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5