Series
Ratings
235
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 2.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
Criminal Minds: Beyond BordersRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 1.0
Kang's KitchenRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 0.5
Black MirrorRated ★ 4.5- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 2.5
HomelandRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0