Series
Ratings
40
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
Queen's FlowerRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 4.5
MaskRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 4.5
Three BrothersRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 5.0- Invisible ManRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0