Series
Ratings
26
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.0- Aldnoah.ZeroRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 2.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 1.0
Stranger ThingsRated ★ 1.0
JinRated ★ 4.5
VRated ★ 4.0
Stargate SG-1Rated ★ 4.5
Stargate AtlantisRated ★ 4.0
Battlestar GalacticaRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.5