Series
Ratings
110
The King of DramasRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
Miss MermaidRated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.5
One Warm WordRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5- DamoRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.5