Movies
Ratings
67
SnowpiercerRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
Egon Schiele: Death and the MaidenRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
The Map Against the WorldRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
After the StormRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
AmourRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Another YearRated ★ 4.5
MacbethRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0