Series
Ratings
31
HeroesRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0