Series
Ratings
50
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
JumongRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0