Movies
Ratings
355
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
366 DaysRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0