Series
Ratings
31
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
JumongRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0