Series
Ratings
29
GiantRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.0
Empress KiRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 2.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 2.0