Series
Ratings
31
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 2.0- GokusenRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0