Series
Ratings
64
The Art of SarahRated ★ 4.5
AemaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- 개소리Rated ★ 2.0
Behind Her EyesRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5