Movies
Ratings
596
Project Hail MaryRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
JudyRated ★ 3.5
BabygirlRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
A Private WarRated ★ 3.0
20 Days in MariupolRated ★ 3.0
Kinds of KindnessRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 2.0