Movies
Ratings
351
La La LandRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
K-PAXRated ★ 3.0
The CallRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Escobar: Paradise LostRated ★ 3.5
Eye in the SkyRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
All Is LostRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Who Am IRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0