Movies
Ratings
947
The Nice GuysRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 3.5
Blessed by FireRated ★ 3.0
The Iron LadyRated ★ 3.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Collini CaseRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.0
A Dangerous WomanRated ★ 3.0- Anna KareninaRated ★ 2.5
Tokyo TribeRated ★ 0.5
Young Adult MattersRated ★ 0.5
After YangRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5