Movies
Ratings
1448
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 1.5
Bring Her BackRated ★ 2.5
ChimeRated ★ 2.0- House of the SeasonsRated ★ 1.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
ContractedRated ★ 2.0- NoiseRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 1.5
In the HouseRated ★ 4.0
The WigRated ★ 1.0
The Haunting in ConnecticutRated ★ 1.5
SuspiriaRated ★ 3.0
Ieoh IslandRated ★ 4.5
DeadtectivesRated ★ 2.0