Series
Ratings
114
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Murky StreamRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
TempestRated ★ 1.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
No Gain No LoveRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 4.0