Series
Ratings
209
The Art of SarahRated ★ 4.0
PluribusRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Dave Season 3Rated ★ 2.5
Dave Season 2Rated ★ 4.5
Dave Season 1Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Gangnam B-SideRated ★ 2.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0