Movies
Ratings
439
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
OrlandoRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
We Live In TimeRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
RougeRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 2.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
DreamsRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
HoppersRated ★ 4.0
The American FriendRated ★ 3.5
Blue MoonRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 4.0