Series
Ratings
138
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
ChiikawaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.5- 데스노트Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 3.5
After-school Hanako-kunRated ★ 4.0