Series
Ratings
97- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Dr. Stone SCIENCE FUTURE part 2Rated ★ 4.5
Dr.STONE SCIENCE FUTURE part 1Rated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
86Rated ★ 4.5
86Rated ★ 5.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0