Series
Ratings
23
Band of BrothersRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0