Titles you rated
NorsemenRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 2.5
The IT CrowdRated ★ 5.0
SEAL TeamRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0