Series
Ratings
16
Mercy for NoneRated ★ 1.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 2.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5