Series
Ratings
15- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
- 콩콩팡팡Rated ★ 4.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
PenguindrumRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 5.0
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 4.0- The Wizard of OzRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0