Series
Ratings
159
The Art of SarahRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
TempestRated ★ 3.5
The AcolyteRated ★ 3.5
You Season 4Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Three-BodyRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 0.5
The Perfect CoupleRated ★ 2.5
Anna Director's CutRated ★ 4.0
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
- DoubtRated ★ 3.5
Divorce Attorney ShinRated ★ 3.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0