Series
Ratings
85
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0- 恋がヘタでも生きてますRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0- おっさんずラブ SPRated ★ 5.0
- M&MRated ★ 5.0
- Honey and CloverRated ★ 4.5