Titles you rated
- Pro BonoRated ★ 5.0
- 내 새끼의 연애Rated ★ 3.5
The Story of Park's Marriage ContractRated ★ 3.0- Idol MaidRated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 4.0
Red BalloonRated ★ 0.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
Screening HumanityRated ★ 3.5- 시사기획 창Rated ★ 5.0
City Girls on the ClimbRated ★ 3.5- Teasing Master Takagi-san OVARated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0- 우리는 명탐정Rated ★ 3.0
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 5.0- 가만히 10분 멍tvRated ★ 4.0
I Can See Your Voice Season 2Rated ★ 2.5
Snowball ProjectRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
The Golden SpoonRated ★ 3.5