Movies
Ratings
58
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.5
JumperRated ★ 3.5