Series
Ratings
71
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Spring DayRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 2.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 0.5
Fashion KingRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 0.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 2.5