Movies
Ratings
498
PaprikaRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.5
Gloomy SundayRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Fourth PlaceRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
NoahRated ★ 4.0
Road to PerditionRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 3.5