Series
Ratings
58
Solo LevelingRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 4.0- Meet Me After SchoolRated ★ 4.0
DearestRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 3.0
Tamako MarketRated ★ 3.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
Beyond The BoundaryRated ★ 3.0- GintamaRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 3.0- www.working!!Rated ★ 3.0
- K-ON!Rated ★ 3.5
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 3.5
MURAI in LOVERated ★ 3.5