Movies
Ratings
756
New TrialRated ★ 2.5
Next SoheeRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
Official SecretsRated ★ 3.0
FirebirdRated ★ 3.5
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 4.0
DevilRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0- Someday or One DayRated ★ 4.5
Set Me FreeRated ★ 3.5
ToxicRated ★ 3.0
Project Wolf HuntingRated ★ 0.5
AlonersRated ★ 3.5
Three SistersRated ★ 4.0