Series
Ratings
37
IRISRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 2.5
Real MenRated ★ 2.5
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 2.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 2.5
Dining TogetherRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0