Series
Ratings
27
Dream HighRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 3.0