Series
Ratings
88
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0