Series
Ratings
232
A Love To KillRated ★ 3.0
TripleRated ★ 4.0
Make a Woman CryRated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Steal HeartRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0- CinderellaRated ★ 4.0
- Jang Gil SanRated ★ 3.5
Im Kkeok JeongRated ★ 4.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.5- GhostRated ★ 3.0
Detectives in TroubleRated ★ 3.5- Sons and DaughtersRated ★ 3.5
- One of A PairRated ★ 3.5
- Ad MadnessRated ★ 4.0
Heading to the GroundRated ★ 3.5