Series
Ratings
103
Squad 38Rated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
City HallRated ★ 1.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 2.5- DamoRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 2.5