Series
Ratings
38
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0